تحقیق درباره رافائل ايزرائيلى -1850391

تحقیق درباره رافائل ایزرائیلی ,رافائل ایزرائیلی , رافائل|1850611|is-test
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق درباره رافائل ايزرائيلى وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 2 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

رافائل ايزرائيلى مى‏نويسد: تاجران عرب در قرن اول هجرى‏درناحيه آراكان واقع در غرب برمه و در نقطه مرزى با بنگلادش‏اقامت گزيده و اسلام را در اين سرزمين انتشار دادند. اما گفته‏مى‏شود در سال 588 هجرى مطابق با 1192 ميلادى، اسلام در اين‏سرزمين گسترش يافت و در قرن نهم و دهم ميلادى بازرگانان ايرانى‏و عرب دراين مكان استقرار يافته و به نشر اسلام پرداختند. مسلمانان ساكن هند نيز در اين سرزمين به گسترش اسلام اقدام‏نمودند و مسلمانان برمه در سطح وسيعى باهند به تجارت پرداختند. در سال 1870 م عده‏اى از مسلمانان «يون نان‏» موسوم به پانتاى‏كه در قيام اين ناحيه شكست‏خورده بودند به صورت پناهنده از چين‏به برمه آمدند. برخى مسلمانها هم در شرايط عادى به عنوان‏بازرگان، چين را به قصد برمه ترك گفتند و لذا حركت مهاجرين‏مسلمانان به سوى برمه گسترش يافت.مطالب دیگر:
🔥مبانی نظری و پیشینه بودجه ریزی عملیاتی🔥مبانی نظری و پیشینه پذیرش و کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات🔥مبانی نظری و پیشینه پیامدهای سایبرلوفینگ و تعهد سازمانی🔥پاورپوینت تعریف علم بیونیک در انسان،طبیعت،معماری🔥پاورپوینت سیستم حسابداری دستی در اصول حسابداری🔥پاورپوینت کنترل داخلی رویدادهای مالی نقدی در اصول حسابداری🔥پاورپوینت سیستم حقوق و دستمزد در اصول حسابداری🔥پاورپوینت اصول و مفاهیم و مفروضات حسابداری🔥پاورپوینت حسابداری شركتهای تضامنی در اصول حسابداری (تشكیل، تقسیم سود، انحلال)🔥ترجمه مقاله Toward a Syndrome Model of Addiction: Multiple Expressions Common Etiology🔥پاورپوینت مقیاس های نگرش سنج🔥مبانی نظری و پیشینه تبلیغات شفاهی🔥مبانی نظری و پیشینه تجارت الکترونیک و بیمه الکترونیکی🔥مبانی نظری و پیشینه تعهد سازمانی و عملکرد شغلی🔥مبانی نظری و پیشینه تعهد سازمانی و مسئولیت اجتماعی سازمان🔥مبانی نظری و پیشینه تنوع فرهنگی و توسعه گردشگری🔥مبانی نظری و پیشینه توسعه اقتصادی و بازده سرمایه گذاری🔥مبانی نظری و پیشینه جبران خدمات کل و بهره‌ وری منابع انسانی🔥پاورپوینت شرکتهای سهامی سازمان و حقوق صاحبان سهام در اصول حسابداری🔥مبانی نظری و پیشینه جذب سرمایه مشتری و بازاریابی اجتماعی🔥مبانی نظری و پیشینه جو سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی🔥مبانی نظری و پیشینه جهت گیری استراتژیک و عملکرد صادراتی🔥مبانی نظری و پیشینه خدمات بانکداری الکترونیک و رضایت مشتریان🔥مبانی نظری و پیشینه خصوصی سازی در صنعت بیمه🔥مبانی نظری و پیشینه دولت الکترونیک