تحقیق درباره اثر اقليمي خاكي بر مبناي محصول بذر اسفرزه ،بارهنگ و پسيليوم-1854227

تحقیق درباره اثر اقلیمی خاکی بر مبنای محصول بذر اسفرزه ,بارهنگ و پسیلیوم,بارهنگ و پسیلیوم, اثر اقلیمی خاکی|1854447|is-test
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق درباره اثر اقليمي خاكي بر مبناي محصول بذر اسفرزه ،بارهنگ و پسيليوم وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 21 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

سه گياه اسفرزه ،بارهنگ، پسيليوم ( متعلق به تيره بارهنگ ) كه از منابع مهم توليد طبيعي موسيلاژ جهان شناخته شده و در فلات ايران بهتر از ديگر نقاط مي رويد . در اين تحقيق از نظر كميت ، كيفيت و افزايش بذر در سطح زراعي تحت اثر عوامل اقليمي- خاكي برخي مناطق الگويي در ايران مورد مطالعه قرار گرفته است . بذر اين گياه محتوي مقادير زيادي موسيلاژ است كه بيشتر از استفاده هاي دارويي و صنعتي شهرت دارد .

در حال حاضر بازار بي رقيب عرضه موسيلاژ به تقاضاي جهاني ، از ان هندوستان است . ضرورت اين تحقيق از آن جهت بود كه نشان دهد آيا ايران مي تواند از نظر هدفهاي ياد شده در مقاله بر هندوستان برتري دارد؟

با توجه به پراكنش طبيعي اين گياهان در فلور ايران سه منطقه كشت دراطراف تهران شامل : باغ گياه شناسي ملي ايران در ناحيه چيتگر ، مزرعه پژوهشي دانشكده علوم دانشگاه تهران در منطقه مردآباد كرج و ايستگاه پژوهشي موسسه تحقيقات جنگلها و مراتع در ناحيه آبسرد نزديك دماوند و دو منطقه كشت در اطراف اصفهان : يكي در محوطه دانشگاه اصفهان و ديگري در ناحيه كبوتر آباد آن شهر ، در نظر گرفته شده است. اين گياهان دست كم در سه نوبت متوالي : اوايل بهار ، اواسط بهار و اواخر بهار در قالب طرح بلوكهايي به كلي تصادفي ( چهار تكراري ) با در نظر گررفتن فاصله كاشت پايه ها در هر بلوك كشت شوند .مطالب دیگر:
📚تحقيق سياست در اسلام📚تحقيق سياست پولي📚تحقيق سياست ايالا‌ت متحده در خليج فارس📚تحقيق دفاع از سياست اقتصادي دولت در واكنش به انتقادات ضرب‌الاجلي📚پروژه سلنيوم و اصلاح آلودگي آن در خاك📚برنامه نويسي دفترچه تلفن هوشمند📚سورس ويرايشگر متن و HTML به زبان ويژوال بيسيك📚طرح توجيهي فني، مالي و اقتصادي توليد تافي و شكلات📚پروژه شبكه هاي نظير به نظير (peer to peer network)📚پروژه تجزیه و تحلیل 4 نرم افزار مخرب (ویروس- تروجان)📚طرح توجیهی تولید صابون بهداشتی📚تحقيق سوسياليستهاي تخيلي📚تحقيق جنگ افزار های هسته ای در جنگ ها📚تحقيق ساواك📚تحقيق انقلاب اسلامی و نظریه های انقلابی📚تحقيق زندگي يهوديان در مراكش و ايران📚تحقيق رضاشاه پهلوی📚تحقيق راهپیمایی شهری در تهران📚تحقيق رئيس جمهور منتخب و كيفيت سرمايه گذاري ها📚تحقيق ديپلماسي در آذربايجان📚تحقيق ديپلماسي ايراني📚تحقيق دين و سياست📚تحقيق دولت مدرن📚تحقيق دموكراسي و انتخابات📚تحقيق حوادث انقلابي در ايران