تحقیق توسعه مدل فرآیندی مدیریت دانش مشتری با استفاده از سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری-34030088

مدیریت دانش مشتری,مدیریت دانش مشتری چیست,مدیریت دانش مشتری ckm,مدیریت دانش مشتریان,تحقیق مدیریت دانش مشتری,مقاله مدیریت دانش مشتری,پایان نامه مدیریت دانش مشتری,پاورپوینت مدیریت دانش مشتری,پروژه مدیریت دانش مشتری|34030308|is-test
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق توسعه مدل فرآیندی مدیریت دانش مشتری با استفاده از سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

دانلود تحقیق با موضوع توسعه مدل فرآیندی مدیریت دانش مشتری با استفاده از سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری،در قالب word و در 11 صفحه، قابل ویرایش.

چکیده تحقیق:درسال های اخیر، شرکت های زیادی اقدام به یکپارچه سازی فعالیت های مرتبط با مدیریت ارتباط با مشتری و مدیریت دانش نموده اند. علت این امر را می توان در نقش کلیدی که مدیریت دانش در مدیریت ارتباط با مشتری بازی می کند، جستجو نمود. پتانسیل ارتباط دوجانبه دو حوزه مذکور و نقش کلیدی مدیریت دانش در موفقیت مدیریت ارتباط با مشتری، توجه محققان را به خود جلب کرده است.
حاصل ترکیب مدیریت دانش با مدیریت دانش با مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت دانش مشتری می شود که نیازمند طرز تفکر متفاوتی در تعدادی از متغیرهای کلیدی این دو حوزه است. متغیرهای کلیدی در نظر گرفته شده برای هر مدل مدیریت دانش مشتری با توجه به نوع مدل متفاوت می باشد.
تعدادی از مدل های ارائه شده برای مدیریت دانش مشتری عبارت اند از مدل مفهومی، فرآیندی و سیستمی این مقاله به توسعه مدل فرآیندی پرداخته که از تلفیق مدل مهندسی کسب و کار، شش فرآیند کسب و کار مبتنی بر سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری با چهار جنبه مدیریت دانش در فعالیت های اصلی کسب و کار (بازاریابی، فروش وخدمات) حاصل می گردد.


مطالب دیگر:
🔗گزارش کاراموزی DHS نیل🔗گزارش کاراموزی پروش ماهی قزل آلا🔗گزارش کاراموزی ابزار دقیق و كنترل سیستمهای الكترونیک و سنسورها🔗گزارش کاراموزی ابزار دقیق، تراشكاری،جوشكاری🔗گزارش کاراموزی احتراق در موتورهای اشتعال🔗گزارش کاراموزی اداره برق🔗گزارش کاراموزی اداره برق استان زنجان🔗گزارش کاراموزی اداره برق قسمت خدمات مشتركین شهرستان ابهر🔗گزارش کاراموزی اداره برق منطقه ورامین پیشوا🔗گزارش کاراموزی اداره ثبت اسناد و املاک🔗گزارش کاراموزی اداره مالیات خرمدره،ماده ها و تبصره ها🔗گزارش کاراموزی اداره مالیاتی استان زنجان🔗گزارش کاراموزی آزمایشگاه الكتریكی🔗گزارش کاراموزی اشتغال گره بزرگ مدیریت🔗گزارش کاراموزی آشنایی با اجزای غیر فعال مدار و وسایل مورد استفاده در آزمایشگاه مدار الكتریكی🔗گزارش کاراموزی آشنایی با سازمان ثبت احوال كشور🔗گزارش کاراموزی آشنایی با صنعت بیمه و اصول بیمه گری🔗گزارش کاراموزی آشنایی با صنعت رنگ🔗گزارش کاراموزی آشنایی با صنعت سیمان و دستگاههای بكار رفته در این صنعت🔗گزارش کاراموزی آشنایی با بخشداری🔗گزارش کارآموزی آشنایی با مشخصات كلی الكتریكی پست 63 كیلو ولتی كمال آباد كرج🔗گزارش کاراموزی بررسی آسانسور🔗گزارش کاراموزی بررسی جامع اداره دارایی🔗گزارش کاراموزی بررسی كمك فنر🔗گزارش کاراموزی بررسی ماشین های تراش